Orbita Bukowno r.2003 - strona nieoficjalna

pon.

ORBITA BUKOWNO - ORLIK RUDA ŚLĄSKA 2:1

• autor: GrzegorzMiszczynski, 2013-05-29 12:08

Nasi chłopcy znów zagrali znakomity mecz. W przedostatnim tej wiosny ligowym meczu pokonaliśmy w Rudzie Śląskiej tamtejszego Orlika 2:1.

2:0 prowadziliśmy już po czterech minutach gry, a obydwie bramki strzelił Konrad Nawara. Potem była bardzo dobra gra i wiele niewykorzystanych sytuacji na kolejne gole. Rywal też atakował, ale nasz blok defensywny spisywał się bez zarzutu. Jedyny gol dla gospodarzy padł po karnym "z kapelusza" w ostatniej minucie meczu. Wielkie brawa dla naszych chłopców i trenera Boreckiego. Brawa tym większe, że wczoraj nasza kadra była już tak przetrzebiona, że musieliśmy sięgnąć po pomoc Kuby Kujawskiego z 2004 (wielkie dzięki Kuba i Tata, bo bardzo pomogliście wczoraj starszym kolegom) by uzupełnić kadrę meczową. Rywal też był przetrzebiony zielonymi szkołami, ale przecież nijak nie umniejsza to naszego zwycięstwa.
Na kolejkę przed końcem ligi, możemy chyba już odważnie określić naszych chłopców Rycerzami Wiosny. Zespół spisuje się lepiej niż chyba ktokolwiek oczekiwał i gdyby nie pechowo stracone w końcówce zwycięstwo z Mikołowem, uwzględniając tylko mecze z rundy wiosennej, bylibyśmy dzisiaj liderem tabeli!

Jeszcze raz brawo Chłopcy, Brawo Trener!

Autor: Treść:pozostało znaków:

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.

Orbita Bukowno - Unia Kosztowy 7:0
Ładowanie...