Orbita Bukowno r.2003 - strona nieoficjalna

pon.

ORBITA BUKOWNO - JÓZEFKA CHORZÓW 2:0

• autor: GrzegorzMiszczynski, 2013-05-27 07:53

W sobotnie przedpołudnie znów mieliśmy wielkie powody do radości. Nasi chłopcy rozegrali, kto wie, czy nie najlepszy mecz w swojej historii. Mimo dużych ubytków kadrowych spowodowanych zielonymi szkołami nasz zespół pokonał dużo wyżej notowaną Józefkę Chorzów 2:0. A mniejsza nawet o wynik. Styl i sposób gry naszego zespołu musiał radować serca. Graliśmy bardzo mądrze w defensywie. Rywal choć prowadził grę właściwie nie był w stanie stworzyć pod nasza bramką poważniejszego zagrożenia. Imponujący był spokój w naszej grze, asekuracja kolegów, czytanie gry, budowanie i wyprowadzanie kontrataków. A już kilka serii wymian piłki pomiędzy naszymi zawodnikami gdy rywale mogli tylko bezradnie biegać, przenoszenie ciężaru gry na druga stronę, naprawdę palce lizać. Świetna kontra pod koniec pierwszej połowy i samotny rajd naszego kapitana Stasia Mosura zakończony golem mimo asekuracji trzech obrońców i spryt Fabiana Waszkiewicza w  zamieszaniu podbramkowym tuż po przerwie zadecydowały o losach meczu. A po prawdzie rywal nie mógłby mieć pretensji gdyby wywiózł z Bukowna jeszcze większy bagaż bramek.

Autor: Treść:pozostało znaków:

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.

Orbita Bukowno - Unia Kosztowy 7:0
Ładowanie...